Herinneringen en ervaringen bij het maken van een troostkleed
Als iemand is overleden, komt vroeg of laat het moment dat zijn of haar kleding moet worden opgeruimd. Sommige nabestaanden zijn daar snel mee, anderen kunnen het maar niet over hun hart verkrijgen om een antwoord te geven op de onvermijdelijke vraag: Wat doen we met zijn of haar kleding? Weggooien? Weggeven? Bewaren?
In dit boek beschrijf ik mijn ervaringen toen ik zelf de kleding van mijn overleden man moest opruimen. Ik maakte een droom van mijn dochter waar: samen met mijn dochters knipte ik alle kleding in stukjes. We naaiden daarvan voor mijn drie kinderen en voor mijzelf een aantal dierbare troostkleden.
Naast mijn persoonlijke verhaal treft u in dit boek ook een uitgebreide handleiding aan om zelf aan de slag te gaan.
product type: gebonden
categorie: Pastoraat
uitgever: Ten Have
isbn/artikelcode: 9789025960186
prijs: € 16.90
levertijd: Ongeveer 5 werkdagen.
290878
Wilt u dit artikel aanbevelen aan anderen?
(Email- en internetadressen zijn niet toegestaan en worden verwijderd)
Hier kunt u uw commentaar invoeren:
Om misbruik van dit formulier te voorkomen moeten wij u verzoeken om de hieronder gegeven verificatie code opnieuw in te voeren.